Boğaziçi Kolonyaları SCOPE İle Dijital Dünyada!

Projeler, Web siteleri 19 Oca 2021
Boğaziçi Kolonyaları SCOPE İle Dijital Dünyada!

Geleneksel Türk kolonyasının öncülerinden Boğaziçi Kolonyaları, 60 yıllık tecrübesini SCOPE ile dijitale taşıdı.

Covid-19 pandemisinde hayatımızdaki değerini daha fazla anladığımız, toplum sağlığında gündelik kullanımıyla bir gelenek haline gelen kolonyanın Türkiye’deki en köklü ve güçlü üreticilerinden Boğaziçi Kolonyaları’nın web sitesi, dijital dünyanın dinamiklerine uygun, modern şık tasarımı ile yayında.

SCOPE’un uyguladığı UX çalışmalarıyla kullanıcı odaklı ve flat arayüz tasarımı ile tamamen modern olarak hazırladığı web sitesi, markanın sahip olduğu geniş ürün gamını ziyaretçilere keyifli ve kolay bir şekilde gösteriyor. Kurgulanan deneyim ile ürünleri en etkili şekilde yansıtan platform, kullanıcıyı ilk saniyeden itibaren sitede tutmayı başarıyor. Site, tüm tasarım özelliklerini responsive deneyime de taşıyarak her ekran boyutunda ziyaretçilerine kaliteyi ve ferahlığı sunuyor.

Web sitesi çalışmalarının yanı sıra sosyal medyaya da SCOPE ile ilk adımını atan Boğaziçi Kolonyaları, SCOPE’un oluşturduğu yeni dijital konsepti, eğlenceli ve dinamik içeriklerle birleştirerek takipçilerine sunuyor. Takipçi sayısı hızla artmaya devam ederken, önümüzdeki günlerde marka, SCOPE işbirliği ile sosyal medya üzerinden de ses getirecek projelere imza atmaya hazırlanıyor.

Keyifli bir platform ile hedef kitlesini kucaklayan ve ziyaretçilerine limon ferahlığını dijitalde sunmaya başlayan Boğaziçi Kolonyaları www.bogazicikolonyalari.com adresinde ziyaretçilerini bekliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Doğanay, ‘’Şalgam Kırmızı Çizgimiz’’ dediği yeni reklam filmini yayınladı. NG Phaselis Bay’a Clockwork’ten tatili özletecek bir web sitesi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.