BNP Paribas Cardif Türkiye’nin Dijital Ajansı C-Section Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 01 Eki 2014
BNP Paribas Cardif Türkiye’nin Dijital Ajansı C-Section Oldu

Sigorta sektöründe faaliyet gösteren BNP Paribas Cardif Türkiye’nin, dijital iletişim çalışmalarını C-Section yürütecek.

Dünyanın en güçlü altı bankasından biri olan BNP Paribas’ın sigorta çözümlerini sunan birimi BNP Paribas Cardif, Türkiye’deki sosyal medya ve dijital reklam çalışmaları için C-Section ile anlaştı.

37 ülkede 10 bin çalışanı ile faaliyet gösteren BNP Paribas Cardif Avrupa, Latin Amerika ve Asya bölgelerinde oldukça güçlü bir konumda faaliyet gösteriyor. Türkiye’deki dijital faaliyetlerine hız vermeyi ve online iletişimini artırmayı hedefleyen marka, hedef kitlesine sosyal medya üzerinden ulaşmaya hazırlanıyor.

Global reklam grubu WPP bünyesinde faaliyetlerini sürdüren C-Section; Coca-Cola, Burn, Efes Pilsen, IKEA, Vodafone, TEB gibi büyük markalara yaptığı yaratıcı projelerle biliniyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ReputeUs’tan Dillerden Düşmeyen Bayram Klişeleri Ersa Saat SEM Çalışmaları İçin Sempeak İle Anlaştı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.