Biskrem Instagram Macerası

Biskrem Instagram Macerası

Ülker Biskrem, bugüne kadar yapılmış en kapsamlı ve en yaratıcı Instagram kampanyası “Biskrem Instagram Macerası” ile bir ilke imza attı.

Çikolata dolduğu bisküvi markası Ülker Biskrem; geçtiğimiz günlerde hayata geçirdiği “Biskrem Instagram Macerası” ile platformun fotoğraf, video, harita, etiket, arama alanı, direkt mesaj gibi birçok özelliğini içeren bir projeye imza attı.

Mediafirst bir oyun olarak kurgulanmış Biskrem Instagram Macerası, 17 farklı Instagram hesabı, 70 görsel ve 7 videoyu içeren 6 adımdan oluşuyor. Biskrem severlerin bir zaman yolculuğuna çıkararak başlayan macerada, katılımcılar 1991 yılına gönderildi ve Biskrem’in kaçırılan mucidinin yerine geçmeleri istendi. Onlar da kendilerini maceranın tam ortasında buldular.

ArnoBrasco tarafından gerçekleştirilen başarılı kampanya sonunda ise Biskrem Instagram hesabının takipçi sayısı %850 artış göstermiş, takipçilerden 9.990 beğeni ve 9.658 pozitif yorum alınmış.

 
Mecranın neredeyse tüm özelliklerinin kullanıldığı bu yaratıcı kampanyaya imza atan Biskrem’in Instagram sayfasına ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gençlerin Hayallerini Bekleyen Yarışma: #GelecekBenim Beko Gerçek Zamanlı Twitter Projesi: #ElClásico →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.