Bir Global Marka Daha Diverseffect’i Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 07 Eki 2016
Bir Global Marka Daha Diverseffect’i Seçti

Ofis malzemeleri sektörünün en büyük markalarından biri olan Leitz, artık dijital alandaki tüm iletişim çalışmalarını sektörün güçlü ve dinamik ajanslarından birisi olan Diverseffect ile yürütecek.

Almanya’nın en büyük ofis malzeme tedarikçisi olan Leitz, 20 yılı aşkın bir süredir global alanda sektörün en büyük isimleri arasında yerini alıyor. 1913 yılında kurulan Esselte ile yaptığı güç birliğinin ardından ise global çalışmalarına son derece hız verdi.

Leitz, ülkemizde yaptığı iştirakların dijital alandaki iletişim çalışmalarını ise Diverseffect ile planlamayı ve yürütmeyi seçti. Bu sayede bir global marka daha Diverseffect’i seçmiş oldu. Bu birliktelik ile Diverseffect, Leitz ile dijital alanda ses getiren çalışmalar yapmayı hedefliyor.

Son dönemde başarılı işlere imza atan Diverseffect, genç ve dinamik kadrosuyla bugüne kadar mutlu müşteriler yarattı ve yaratmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Konsina İlaç Dijital İletişim Çalışmaları İçin Piktus’u Seçti! Otomobilen, SEO ve Sosyal Medya Çalışmaları için Webtures’i Tercih Etti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.