BiP Hackathon

BiP Hackathon

Turkcell ve StartersHub işbirliğiyle düzenlenen BiP Hackathon için başvuru süreci başladı.

Türkiye’deki girişim ve geliştirici ekosisteminin gelişimine katkı sağlamak üzere başarı potansiyeli olan katılımcılara StartersHub desteği ile birlikte şirketleşme süreçlerini deneyimleyebilecekleri, Türkiye’nin yetenekli yazılımcılarının ve girişimcilerinin BiP uygulaması ile ilgili fikirlerini hayata geçirebilecekleri kod geliştirme etkinliği BiP Hackathon, 25-27 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşecek.

BiP uygulamasının daha fazla kullanıcıya erişmek ve daha fazla etkileşim ile büyümesine yardımcı olacak senaryoların hayata geçmesinin hedeflendiği etkinlik için başvurular ise başladı. Etkinliğe katılmak isteyen geliştiriciler 18 Kasım tarihine kadar hackathon.bip.ai web sitesi üzerinden başvuru yapabilecek. Turkcell ve StartersHub ekiplerinden oluşan jürinin yapacağı ön eleme sonrası katılımcı listesi paylaşılacak.

Bireysel ve takım olarak başvuru yapılabilen etkinlik sonrasında dereceye giren ekiplere ödül verilecek ve üzerinde çalıştıkları projeyi tamamlayabilmek için StartersHub ofisini 4 haftalığına ücretsiz kullanabilecekler. Ayrıca bu süreçte Turkcell ve yatırım fonu StartersHub’ın mentörleri ile birebir tanışma ve destek alma imkanı bulacaklar.

BiP Hackathon etkinlik

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Communications Week #7 ADHere Reklamcılık Günleri 2016 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.