BinYaprak’tan “Dijital Kız Kardeşlik Çemberi” Çağrısı

BinYaprak’tan “Dijital Kız Kardeşlik Çemberi” Çağrısı

BinYaprak 1. yaşını sosyal medyada Wag the Dog işbirliği ile hayata başlattığı #KızKardeşlikÇemberi kampanyası ile kutluyor.

Geçtiğimiz haftalarda BinYaprak ile çalışmaya başlayan Wag The Dog, #KızKardeşlikÇemberi adlı yeni bir sosyal sorumluluk projesi geliştirdi. Çalışan ve üniversiteli kadınların, bilgi ve tecrübelerini birbirlerine aktarabildikleri bir platform olan BinYaprak’ın, #KızKardeşlikÇemberi projesi sayesinde daha da güçleneceğini düşünen Wag The Dog ekibi, kampanyaya dair ilk detayları da BinYaprak’ın 1’inci yaş günü olan 21 Ekim tarihinde yayınladı.

“Türkiye’nin En Büyük Kız Kardeşlik Ağı” olarak kendini tanımlayan BinYaprak için, herkesi dijital bir bağla birbirlerine yakınlaştırmayı hedefleyen Wag The Dog, Türkiye’nin en geniş dijital #KızKardeşlikÇemberi’ni oluşturmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

Kız kardeşlik çemberine katılmak ise çok kolay:

  1. Sana destek olan bir kadına elini uzatırken teşekkür mesajınla birlikte videonu çek.
  2. Sosyal medya hesabında #KızKardeşlikÇemberi hashtagi ile paylaş.
  3. Teşekkür ettiğin kişiyi sosyal medyada etiketleyerek çembere davet et.

BinYaprak web sitesi ve sosyal medya hesaplarıyla üye ve takipçilerine ilham verirken, yine dijital platformlarda eğitim ve etkinlikler düzenleyerek iş hayatına hazırlanan ve çalışan kadınları destekliyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← First’ten Türkiye’nin En Büyük Odadan Kaçış Oyunu: Ferah Kaçış Pronet Yeni İnternet Sitesi İçin Positive Uzmanlığını Tercih Etti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.