BİM’in SOSYAL MEDYA AJANSI CLOCKWORK OLDU

Ajans Haberleri, Haberler 18 Ağu 2023
BİM’in SOSYAL MEDYA AJANSI CLOCKWORK OLDU

Türkiye’nin perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirketi ve en değerli markaları arasında yer alan BİM, tüm sosyal medya iletişim çalışmalarını Clockwork ile çalışma kararı aldı.

Son dönemde portföyüne kattığı markalar ve başarılı projeler ile dikkat çeken Clockwork; yenilikçi bakış açısı ve yaklaşımı ile BİM markasının sosyal medya iletişimi, yönetimi, stratejisi, içerik üretimi, proje geliştirme ve yaratıcı çözüm süreçlerini yürütüyor olacak.

Clockwork, yeni markasını Instagram hesabından yayınladığı video ile duyurdu.

Bu sene sektördeki 20. yılını kutlayan Clockwork; Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, BİM, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, Alarko Holding, Liberty Hotels, House of SuperStep, Akra Hotels, LCWaikiki, Sirene Hotels, İnci Akü, Kahve Dünyası, Bijal, BHM Group, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Global Ports Holding, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Creavit, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, TemSA gibi portföyündeki birçok değerli marka ve 100’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ROIPUBLIC Best PPC Campaign Kategorisinde Finalist Oldu! ROIPUBLIC ve Saat&Saat İş Birliği En Prestijli Dergilerde Yayınlandı →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.