Bilkent Holding’in Yeni Web Sitesi Yayında!

Ajans Haberleri, Haberler 12 Şub 2019
Bilkent Holding’in Yeni Web Sitesi Yayında!

İlk günden bu yana mükemmeliyetçilik anlayışını koruyarak başarılar elde eden Bilkent Holding yeni web sitesini Diverseffect iş birliğiyle yayına aldı.

Kurumsal ve operasyonel yapısının her aşamasında “en iyi işi yapma” düşüncesiyle hareket eden Bilkent Holding, bu sayede rekabetçi, gelişime ve yeniliğe açık, güvenilir, çevreye duyarlı, profesyonel ve dinamik olarak nitelendirilen öncü bir kuruluş haline gelmiştir. Holding’in halen devam eden mükemmeliyetçilik yolculuğunda en önemli unsur olan “doğru işe doğru insan” yaklaşımıyla oluşturduğu kurumsal yapısının, dijitale uyarlaması için yeni web sitesinin tüm yapım aşamalarını Diverseffect üstlendi.

Web sitesinin; tasarım, dijital altyapı ve kullanıcı deneyimi alanlarında yapılan tüm çalışmalar, Diverseffect’in uzman yazılım ve tasarım ekibinin planları doğrultusunda hayata geçirildi. En önemli özelliği olarak tasarım ve kullanıcı deneyimi ile öne çıkan web sitesi, daha hızlı, seri ve güvenli olmasıyla da iyi bir altyapı barındırdığını hissettiriyor.

Yenilenen bilkentholding.com.tr sunduğu özellikler ve modern tasarım yapısıyla sektörünün referans çalışmaları arasında yer alacağa benziyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Asmira Group Dijital Ajansını Seçti! Fide egegen’i Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.