Bilet Stil’in Sosyal Medya Ajansı OnAdWorks Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 19 Kas 2015
Bilet Stil’in Sosyal Medya Ajansı OnAdWorks Oldu!

Estilo Tur’un uçak bileti satın almak isteyen müşterilerine özel olarak hizmet verdiği “Bilet Stil” markası, sosyal medya çalışmaları için OnAdWorks Dijital Reklam Ajansı ile anlaştı.

Dünyanın her yerine hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde uçak bileti satın almaya olanak sağlayan Bilet Stil, yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve yenilikler ile kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran Bilet Stil bu bağlamda sosyal medya çalışmaları için  Dijital Reklam Ajansı OnAdWorks ile çalışmaya başladı.

Markaların pazarlama hedeflerinin önemli bir tamamlayıcısı olan ve sosyal medya kanallarının önemini bilen OnAdWorks; aynı zamanda Estilo Tur’un bir diğer markası Tatilstil’inde medya planlama, satın alma ve sosyal medya faaliyetlerini yürüten dijitaldeki tam hizmet ajansı konumunda.

OnAdWorks’ün Bilet Stil ile çalışmaya başlamasıyla 2013’ten bu yana farklı alanlarda hizmet verdiği Estilo Tur markası ile ortaklıklarını kuvvetlendirdi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← CRM Medya Portföyüne 6 Yeni Marka Ekledi! Dekatlon Buzz'a Yeni Kreatif Direktör →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.