Bigfil Project House’dan Yeni E-Ticaret Projesi: heptazemama.com Yayında!

Ajans Haberleri, Haberler 18 Oca 2023
Bigfil Project House’dan Yeni E-Ticaret Projesi: heptazemama.com Yayında!

Bigfil Project House’un tecrübeli ekibi tarafından hazırlanan ve dijital dünyaya adım atan yeni projesi heptazemama.com yayın hayatına başladı.

Bigfil Project House’un daha önce iş birliği yapmış olduğu, evcil hayvan gıda sektörünün öncü ismi mayafamilypet markasına ait bir çalışma olan e-ticaret projesi, sağlıklı ve mutlu evcil hayvanlar mottosuyla yola çıktı.

heptazemama.com e-ticaret sitesi tasarım aşamasında, kullanıcı deneyimi ön planda tutulmuş, ziyaretçilerin kolay ve hızlı şekilde alışveriş yapabilmesi sağlanmış. En güvenilir yazılım çözümleriyle yüksek performansa sahip yenilikçi bir web sitesi yaratılmış.

Projelerine hız kesmeden devam eden Bigfil Project House; İga Pass, İSTBUY, Avansas, Bahçelievler Belediyesi, Sodec, Dion, Warmhous gibi birçok değerli markayı bünyesinde bulundurmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Anatomi'nin İlk Videosu Youtube Kanalında Yayınlandı! Kelebek Mutfak&Banyo Web Sitesi Diverseffect İmzasıyla Yenileniyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.