Bigfil Project House’dan Tüylü Dostlar İçin Harika Haber: The Maya Family Pet Yayında!

Projeler, Web siteleri 05 Nis 2022
Bigfil Project House’dan Tüylü Dostlar İçin Harika Haber: The Maya Family Pet Yayında!

Bigfil Project House imzalı bir proje daha kullanıcılarla buluştu. 20 yılı aşkın süredir evcil hayvan gıda sektöründe hizmet vermiş bir marka olan The Maya Family kurumsal web sitesi kullanıcılara sunuldu.

Marka kimliğinin en iyi biçimde analiz edilmesiyle planlanan proje, rahat ve güvende hissettiren bir görünüme sahip. UX tasarımını projenin odak noktası olarak belirleyen Bigfil, kullanıcı dostu bir ara yüz ile ürünlerin net ve etkili şekilde aktarıldığı, kullanıcıların her aradığını kolayca bulabilmesini sağlayan konforlu bir deneyim yarattı.

Evcil hayvanların sağlıklı beslenebilmesi hedefinde olan The Maya Family web sitesinde beslenme danışmanlığı gibi hizmetler ve geniş ürün yelpazesi, dikkat çekici detaylarla vurgulandı. Profesyonel ekibiyle web/mobil tasarım ve yazılım hizmetleriyle en etkin çözümler sunan Bigfil Project House, diğer projelerine hız kesmeden devam ediyor.

The Maya Family web sitesini buradan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bigfil Project House Imzalı, Bahçelievler Belediyesi Bizim Esnaf Uygulaması Yayında! İGA Tuvalden Piksele Projesine Portuma Entegrasyonu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.