Bigfil Project House’dan Spor Tutkunlarına Harika Haber: we5concept.com Yayında!

Projeler, Web siteleri 16 Kas 2022
Bigfil Project House’dan Spor Tutkunlarına Harika Haber: we5concept.com Yayında!

Bigfil Project House imzalı bir proje daha kullanıcılarla buluştu. Spor ve sağlıklı yaşamı hayat felsefesi haline getirerek SLPLUS Group ortaklığı ile Türkiye’nin en prestijli sağlıklı yaşam merkezi haline gelen, ‘’More than five stars!’’ mottosuyla Etiler ve Bodrum’da kişiye özel hizmetler sunan we5concept.com web sitesi yayın hayatına başladı.

WE5CONCEPT; kişiye özel olarak çalışacak spor antrenörü, diyetisyen, fizyoterapist, sağlıklı atıştırmalıklar ve sağlıklı yemekler yiyebileceğiniz eşsiz bir kafe ve güzellik hizmetleriyle bu ayrıcalıklı dünyaya herkesi bekliyor.

Markanın en doğru ve etkili şekilde yansıtılması hedeflenen we5concept.com web sitesi, konforlu hissettiren bir görünüme sahip. UX tasarımını projenin odak noktası olarak belirleyen Bigfil Project House, kullanıcı dostu bir ara yüz ile ziyaretçilerin her aradığını kolayca bulabilmesini sağlayan bir web sitesi yarattı.

Projelerine hız kesmeden devam eden Bigfil Project House; İga Pass, İSTBUY, Avansas, Bahçelievler Belediyesi, Sodec, Dion, Warmhous gibi birçok değerli markayı bünyesinde bulundurmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← “Dahi Anlamındaki De”ye Komili De Dahil Oldu! Bigfil Project House İmzalı corlionconsulting.com Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.