Bigbang Dijital, Tamamlayicisaglik.com SEO Başarı Hikayesini Yayınladı

Ajans Haberleri, Haberler 19 Eki 2021
Bigbang Dijital, Tamamlayicisaglik.com SEO Başarı Hikayesini Yayınladı

1 yılda %79 organik trafik artışı!

Dijital Pazarlama ajansı Bigbang Dijital, sağlık sigortası sektöründeki müşterisi Tamamlayicisaglik.com ile ulaştığı başarı hikayesini yayınladı.

SEO’da en zor sektörlerden biri olan sağlık ve sigorta sektöründe ulaşılan bu başarı, doğru SEO çalışmasıyla ulaşılabilecek seviyeyi gözler önüne seriyor.

bigbang-dijital-tamamlayicisaglik-seo-basari-hikayesini-yayinladi

Başarı hikayesinde en zorlu kelimelerden ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ kelimesinde 3 sayfa birden yükseliş yaşanırken bu yükseliş aynı zamanda organik trafikte de %79 oranında bir büyüme meydana getiriyor.

Aynı zamanda çalışmalara başlarken ilk sayfada 19 hedef kelime yer alıyorken mevcut durumda ilk sayfada listelenen kelime sayısı ise 127 olarak açıklanıyor.

Bu başarı ile rakipleri arasındaki ortalama konum rakamlarında da fark yaratan TamamlayiciSaglik.com ve Bigbang Dijital, 1 yıllık bir sürede gelinebilecek noktaları gözler önüne seriyor.

SEO başarı hikayesi detaylarına https://www.bigbang-digital.com/tamamlayici-saglik-case-study/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Performans Pazarlamasında Destek Ürünleri Tercihi Vayes Etkisi 2020/2021'İn Marka Geliştirme Uzmanı: ddip digital/design/integrated/paris! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.