Bidünyatatil.Com Dijital İletişimi İçin OnAdWorks’ü Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 16 Haz 2016
Bidünyatatil.Com Dijital İletişimi İçin OnAdWorks’ü Seçti

Erken rezervasyon fırsatlarından binlerce otel seçeneğine, kültür turlarından avantajlı yurtdışı tur paketlerine sahip, adı gibi herkes için “ bi dünya tatil “ sunan Bidunyatatil.com, tüm dijital iletişim çalışmaları için OnAdWorks ile anlaştı.

Turizm sektöründe lider markalara dijitalin bir çok alanında hizmet veren OnAdWorks, Bidunyatatil.com’un sosyal medya yönetimi, medya planlama ve satın alma, sem&seo dahil tüm dijital çalışmalarında hizmet veriyor olacak.

Bünyesinde Social, Search, Media ve Crea ekiplerine sahip dijital reklamcılığın gözde ve öncü tam hizmet dijital ajanslarından olan OnAdWorks, dinamik ve genç kadrosu ile turizm sektöründen finans sektörüne, e-ticaret sektöründen gıda sektörüne kadar bir çok markaya hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rahat Giyimin Öncüsü Defacto’nun Dijital Performansı Artık Daha Güçlü Türkiye'nin En Değerli Markası Türk Hava Yolları Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.