Bi’ Duramayan Ajansa Bi’ Duramayan Marka: TurkNet!

Ajans Haberleri, Haberler 25 May 2018
Bi’ Duramayan Ajansa Bi’ Duramayan Marka: TurkNet!

9 yıllık tecrübesi ile 360 derece reklamcılık hizmeti sunan bir ajans mbsays. “Bir duramama hali” mottosu ile uzun süredir reklamcılık alanında faaliyet gösteren mbsays, bu kez karşımıza telekomünikasyon sektöründe hizmet veren Türkiye’nin yeni nesil operatörü TurkNet’le çıkıyor!

Türkiye’de AKN’siz ve taahhütsüz internet hizmetiyle adından oldukça fazla söz ettiren TurkNet, mbsays ile daha geniş kitlelere en etkili mesajları vermeyi amaçlıyor! TurkNet’in tüm sosyal medya hesaplarının yönetimi, dijital medya stratejisi geliştirme, içerik, metin ve görsel tasarımlarının üretimi mbsays bünyesinde yürütülecek. Türkiye’nin en büyük 100 bilişim şirketi arasında yer alan TurkNet, telefon, toplu internet, özel sanal ağ, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyor. 1996 yılında kurulan TurkNet, yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirerek hizmet ağını genişletmeyi amaçlıyor.

Eti, Eczacıbaşı, Multi Turkey, Hürriyet Kampüs, Vehbi Koç Vakfı gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet veren mbsays, TurkNet ile yeni bir işbirliğinin heyecanını yaşıyor!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram, Platformda Geçirilen Zamanı Yönetmeyi Sağlayan Araçlar Geliştiriyor Gelişim Üniversitesi, Destex Digital İle El Sıkıştı! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.