Beyaz Yakalıların Derdine Deva Olan Nuvo Virali: BYEBYE

Beyaz Yakalıların Derdine Deva Olan Nuvo Virali: BYEBYE

Nuvo için yayınlanan viral videoda, beyaz yakalıların sorunlarını ele alan BYEBYE girişimi, eğlenceli icatlarla çözüm üretiyor.

Yapı Kredi’nin yeni nesil bankacılık platformu Nuvo’nun yeni viral videosunda, BYEBYE yani “Beyaz Yakalılara Eziyet Olan Bazı Dertleri Yok Etme Enstitüsü”, çalışanların ofis ortamında yaşadığı sorunlara teknolojik icatlarla çözümler getiriyor. Enstitünün kurucusu ve başkanı olan Ahmet Çalıştay, beyaz yakalıların dertlerini dinliyor ve bu dertleri ortadan kaldıran icatlar sunuyor.

Susamların klavyeye dökülmesini önleyen uçan robot “Susam Avcısı Martı McFly”, bilgisayar ekranında neye baktığınızı başkalarının görmesine engel olan “Utangaç Monitör”, kadınların topuklu ayakkabı dertlerine son veren “Teleskopik Topuklar” gibi icatlarla BYEBYE beyaz yakalıların en önemli problemlerini çözüyor. BYEBYE söz konusu bankacılık işlemleri olduğunda ise çalışanlarını tüm sorunları için Nuvo’ya yönlendiriyor.

 
Yaratıcı video içerik ajansı Batesmotelpro imzalı projenin kreatif direktörlüğünü Volkan Öge üstlenirken; yönetmen koltuğunda ise Silvyo Behmoaras yer almış.

Son olarak, sosyal medyada 31 Temmuz’a kadar #BYEBYE hahtagi ile kendi problemlerini paylaşanlar arasından seçilecek bir kişi Nuvo’nun sonraki viral videosunda rol alma ve dron kazanma şansına sahip olacağını belirtelim.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Muhteşem Yüzyıl Sergisi Selfie Yarışması: #MuhteşemSelfie Civil’den “Bu Çocuk Kime Benziyor?” Tartışmasına Süpersonik Cevap →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.