Beşiktaş Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 14 Mar 2014
Beşiktaş Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

Dijital dünyada rakipleri arasından sıyrılarak ilk sıraya çıkmayı hedefleyen Beşiktaş Jimnastik Kulübü web tasarımını yeniledi.

Beşiktaş’ın kurumsal web sitesi Vodafone’un hosting desteği ile yeni serverlara taşınırken, MarjorWorx sponsorluğunda ve Gen3 Creative katkılarıyla yenilendi. Yeni web sitesi ile dijital dünyada rakipleri arasından sıyrılarak taraftarlarına daha kaliteli deneyim sunmayı hedefleyen kulüp bu doğrultuda ilk adımını atmış oldu.

Güçlü serverlar ve geniş trafik bandı ile daha fazla ziyaretçiye hızlı bir kullanım imkanı sunmaya başlayan Beşiktaş kurumsal web sitesi, ayrıca içerik olarak da geniş bir yelpazede hizmet vermeye başladı. Kulübün hemen hemen tüm yapılanmasına ait içeriklerin sunulduğu yeni sitede kulüp tarihinden, markalar hakkındaki bilgilere, tüm branşlardaki sporcu ve teknik direktörlerin biyografilerine kadar birçok konuya rahatlıkla ulaşılabiliyor.

beşiktaş web sitesi

Site tasarımında Beşiktaş’ın siyah ve beyaz renklerinin yanı sıra gri ve kırmızı renk de kullanılarak uyum ve canlı bir kompozisyon elde edilmiş. Kullanılan paylaşım butonları ile web sitesi daha sosyal hale getirilirken ayrıca yeni navigasyon ile ziyaretçilerin aradıklarını rahatlıkla bulabilmeleri amaçlanmış.

Beşiktaş JK kurumsal web sitesi yeni tasarımı ve yazılımı ile bilgisayar, tablet ve telefonlardan rahatlıkla görüntülenebiliyor. Kullanıcı dostu sitede Beşiktaş TV videoları, bilet satışları ile ilgili genel bilgi ve yönlendirmeler bulunuyor.

Beşiktaş JK site üzerinden yaptığı açıklamada dijital faaliyetlerini geliştirmeye devam edeceğini ve önümüzdeki günlerde kullanıcılara portalın en çok ziyaret edilen bölümlerini kapsayan bir mobil uygulama da sunulacağını belirtti.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Generali Sigorta Facebook Kampanyası: Sigortarot Türk Hava Yolları’ndan Ödüllü iPhone Uygulaması: SelfShot →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.