Beckham ve Zidane’ın Dostluğu, Adidas’ın 2018 FIFA Dünya Kupası Reklamında!

Beckham ve Zidane’ın Dostluğu, Adidas’ın 2018 FIFA Dünya Kupası Reklamında!

Futbolun iki efsane ismi David Beckham ve Zinedine Zidane, Adidas’ın 2018 FIFA Dünya Kupası için hazırlanan reklam filminde desteği ve saygıyı kutluyor.

Her ikisi de Adidas’ın marka elçileri olan futbolu efsanevi isimleri Zinedine Zidane ve David Beckham, Rusya’da devam eden FIFA Dünya Kupası için hazırlanan reklam filmi için bir araya geldi. Iris Worldwide imzalı kampanyada, ikiliyi birbirlerinin yeteneklerinden övgü ve saygıyla bahsederken görüyoruz.

Beckham, Zidane’ın karakteri ve özellikle sol ayağının ne kadar yetenekli olduğunu överken, Zidane ise bu iltifatlara Beckham’ın sağ ayağıyla kullandığı serbest vuruşları överek karşılık veriyor.

Beckham ve Zidane futbol kariyerleri boyunca harika işlere imza atmış olsalar da Zidane’ın Dünya kupası madalyası ve Beckham’ın tarz sahibi saçları, konuya farklılık katıyor. İki eski futbolcu, bu farklılıklara rağmen birbirlerini desteklemeye devam ediyor.

 
Kampanya burada sona ermiyor. Beckham’ın Instagram sayfasında, Zidane yanındayken kaleye çektiği şuttan oluşan eğlenceli bir video da bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Adidas, Okyanusları Plastik Atıklardan Kurtarmak İçin Herkesi Koşmaya Çağırıyor! Instagram’ın Yeni Özelliğine ETS Tur’dan Özel Reklam! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.