Bebeto’nun Web Sitesi Artık Tam Otomatik Çalışıyor!

Projeler, Web siteleri 11 Eki 2019
Bebeto’nun Web Sitesi Artık Tam Otomatik Çalışıyor!

Kervan Gıda bünyesindeki yumuşak şeker markası Bebeto, web sitesini güncel gereklilikler doğrultusunda yeniledi. Bu süreçle ilgili olarak da Tam Otomatik‘ten destek aldı.

1998 yılında kurulan Bebeto markası Türkiye, MENA ve UK başta olmak üzere dünyada 86 ülkeye ihracat gerçekleştiren bir Türk markası. Bu sebeple hedef bölgelerdeki dillerde kendini daha iyi anlatabilmek için web sitesini güncelleme kararı aldı. UI/UX tasarımından yazılımına kadarki tüm süreçle ilgili olarak da, hem yaratıcı hem de dijital tarafta destek sunabilen Tam Otomatik ajansını tercih etti.

Modern slider alanı ve tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenebilen responsive tasarımıyla güncel gereksinimlere sorunsuz yanıt verebilen hızlı bir web sitesi oluşturuldu. Site, Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusça olmak üzere 4 farklı dilde dizayn edildi. Özellikle sağdan sola doğru yazılan Arapça bölümü için optimizasyon sağlandı. Turquality alanında öncü markalardan biri olan Bebeto, 2023 yılında dünyadaki en büyük 5 yumuşak şeker markası arasına girmek gibi güçlü bir vizyona sahip.

Web sitesi projesine gitmek için tıklayınız.

Tam Otomatik Reklam Ajansı Uluslararası Çalışan Yerli Sermayeli Bir Butik Ajans Olma Özelliğiyle Dikkat Çekiyor

Türkiye’ye yönelik iletişimlerinin yanı sıra UK, MENA ve Fransa bölgelerinde de faaliyet gösteren Tam Otomatik; Kervan Gıda, TÜSİAD ve Trend Micro markaları için hem Türkiye hem de Türkiye dışına yönelik sosyal medya iletişimi gerçekleştiriyor. Bunun dışında GSK, Pınar, Cinemaximum gibi büyük isimler için de hem standart hem de proje odaklı sosyal medya iletişimleri gerçekleştirmekte.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Amerikan Hastanesi’nin Web Sitesi POMPAA İmzasıyla Yenilendi Tam Otomatik ve Mitsubishi L200 Crawler’dan Kaçış Planı Projesi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.