BEBETO ve SAM ÇAKMAK

BEBETO ve SAM ÇAKMAK

Derin Fikir Dijital Medya Ajansı, 2 seneyi aşkın süredir başarı ile yönettikleri Kervan Gıda için BEBETO markasının dijital medya platformlarında yepyeni bir Viral kampanyaya imza attılar.

Dijital Mecralarda özellikle, Instagram, Facebook ve Twitter gibi Sosyal medya platformlarında kullanılmak üzere Sam Çakmak ile 20 serilik bir video kampanyası yürütüyorlar.

6. Videosunu yayınlayan Sam Çakmak daha önce Anadolu Jet reklamlarında da rol almıştı. Dünyaca ünlü İllüzyonist Zach King ile süprizlere hazırlanan Sam Çakmak, Bebeto Markasının yüzleri arasına katıldı diyebiliriz.

Yüzlerce repost ve paylaşım alan postlar, ünlü Influencerlar tarafından da paylaşıldı.

Derin Fikir Dijital Ajans ile birlikte içeriklerin oluşturulduğu videolarda yaptığı illüzyonlara ek olarak yarışmalarla 600 bin’lik izlemeleri şimdiden geçmiş durumda.

Derin Fikir Dijital Başkanı Özgür Gezgin yaptığı açıklamada BEBETO yumuşak şeker markasını dijitalde daha aktif bir hale getirmek ve de hedef kitlesi olan yaş aralıkları ile keyifli bir iletişim kurmak için Twitch ve Youtube fenomenleri ile iletişim halinde olduklarını ve E-sport platformları için uzun soluklu bir kampanya çalışması yaptıklarını belirttiler.

Künye:

Reklamveren: Kervan Gıda San. ve Tic. A.Ş
Creative Reklam Ajansı: Derin Fikir Dijital
Ürün: Bebeto
Reklamveren Yetkilisi: Oğuz Ay, Muammer Durgut, Burcu Tekin, Ebubekir Kara
Prodüksiyon: Teknovia İletişim
Ajans Başkanı / CCO: Özgür Gezgin
CFO / Digital Marketing: Tamer Arslan
Yaratıcı Ekip: Erdinç Tüfenkçi, Burak Özdil, Berk Aydoğan
Dijital Prod. : Resul Çakmak

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Be Mobile-Create Together! projesinin görsel kimlik ve web sitesi POMPAA tarafından tasarlandı Zorlu Grand Hotel’in Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.