Bayer’in Türkiye’deki 60. Yılına Özel Puzzle Oyunu Yayında!

Bayer’in Türkiye’deki 60. Yılına Özel Puzzle Oyunu Yayında!

Bayer, Türkiye’deki 60. kuruluş yıldönümüne özel olarak nostaljik puzzle oyununa dijital ortamda yeniden hayat verdi.

Bayer, birçoğumuzun çocukluk hatıralarında yer alan, arkadaşlarımızla kim daha önce bitirecek diye yarıştığımız puzzle oyununu Türkiye’deki 60. Kuruluş yıldönümüne özel olarak dijital ortama taşıdı.

Boomerang Sosyal Medya Ajansı tarafından tasarlanıp uygulanan, Facebook ve mobil telefonlar üzerinden oynanabilecek olan oyunda, katılımcılar puzzle’ı en kısa sürede tamamlayarak birbirinden güzel hediyelerin sahibi olmak için yarışıyorlar.

1 Temmuz 2014 tarihine kadar devam edecek olan Bayer 60. Yıl Puzzle Yarışması sonucunda, puzzle’ı en kısa sürede tamamlayan birinci yarışmacı Samsung Galaxy S4, ikinci yarışmacı Samsung Galaxy Note 10.1 ve üçüncü yarışmacı ise Samsung Galaxy Note 8.0’ın sahibi olacak.

bayer puzzle facebook uygulaması

Yarışma hakkında detaylı bilgi için Bayer Türk Facebook sayfası ya da uygulama sayfasını ziyaret edebilir, dilerseniz uygulamayı AppStore ve Google Play üzerinden mobil cihazlarınıza da indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola’dan Tamamı Kullanıcı İçeriği Olan İlk TV Reklamı Foursquare Yeni Uygulaması Swarm’ı Yayınladı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.