Barcin.com Facebook Kampanyası: Krampon Kupası

Barcin.com Facebook Kampanyası: Krampon Kupası

Barcin.com Dünya Kupası’na özel başlattığı Facebook kampanyası ile en fazla gol atan kramponları tahmin edenlere hediye veriyor.

FIFA 2014 Dünya Kupası heyecanı tüm hızıyla ilerlerken, bazı markalar da bu heyecanı arttırmak için çeşitli kampanyalar başlattı. Bunların arasından en dikkat çekici olanlardan biri de Barcin.com’dan geldi.

Barcin.com, Krampon Kupası adını verdiği Facebook kampanyası ile Dünya Kupası boyunca en fazla gol atan kramponları tahmin edenler arasından en çok puanı toplayanlara hediye veriyor. Ayrıca katılan herkes yine barcin.com adresinde geçerli olacak %5 indirim çeki kazanıyor.

Kampanyaya katılmak isteyenler Barcin.com’un kampanya için özel olarak açtığı sayfa üzerinden Facebook hesapları giriş yapıyor. Katılımcılar burada Dünya kupası boyunca görülen tüm kramponları inceleyerek en çok gol atacağına inandığı kramponu seçiyor ve arkadaşlarını da oyuna davet ederek daha çok puan toplama şansı elde ediyor.

Katılımcılar seçtikleri kramponu her maçtan önce değiştirebiliyorlar. Seçilen kramponun gol atması ile katılımcının hanesine 100 puan yazılıyor. Katılımcılar ayrıca arkadaşlarının tahmininden de puan kazanabiliyor.

barcin kampanyası krampon kupası

Barcin.com ekibinin herhangi bir ajans desteği almadan kurgulayıp hayata geçirdiği kampanya 5 etaptan oluşuyor. Etaplar Dünya Kupası Grup elemeleri, çeyrek final, yarı final ve final maçlarının tarihlerine göre başlayıp bitiyor ve her etabın bir kazananı oluyor. Her etap sonrasında puanlar sıfırlanıyor ve heyecan baştan başlıyor.

Barcin.com Facebook kampanyası Krampon Kupası’na şuradan katılabilir ve bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Starbucks Sosyal Medya Kampanyası: #YazıYudumla KIA Türkiye Instagram Kampanyası: #BenimMaceram →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.