Bahçıvan Peynir’in Tariflere İlham Veren Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 12 Şub 2021
Bahçıvan Peynir’in Tariflere İlham Veren Web Sitesi Yayında

Yolculuğuna 1956 yılında başlayan ve 50 yılı aşkın süredir her neslin sevdiği peynirleri üreten Bahçıvan Peynir’in web sitesi yenilendi.

Gricreative tarafından hayata geçirilen web sitesinde Bahçıvan Peynir’in her nesle ayak uydurabilen ve bu sayede her zaman yenilikçi olan kültürü odak noktası oldu. Değişen yaşam biçimlerine ayak uydurarak hep genç kalan Bahçıvan Peynir için; lezzeti, pratikliği ve kaliteyi bir arada sunan tariflerle ilham veren bir web sitesi oluşturuldu.

Peynirin lezzeti sofrasından gelir anlayışıyla tasarlanan ana sayfa, ziyaretçilerini Bahçıvan’ın Tarifleri ile karşıladı. “Çocuklarım İçin”, “Misafirim Var”, “Özel Besleniyorum”, “Spordan Önce & Sonra”, “Oyun Arasında” ana kategorilerle öne çıkan tarifler yemeği hayatın bir parçası olarak görenler için kurgulandı. Web sitesi proje aşamasında şeflerle tarifler reçetelendi, fotoğraf prodüksiyonu gerçekleştirilerek tariflerin ve hedef kitlenin görsel dünyası oluşturuldu. Nasıl yaparım videoları, pişirme, hazırlama ve sunum tüyoları ile birlikte ilham veren Bahçıvan’ın dünyası genişletildi.

Gricreative’in kullanıcı deneyimini ön planda tutarak hazırladığı web sitesine; yenilikler yapmaktan vazgeçmeyen, kuralları yenilemekten çekinmeyen, duruşu ve söylemi her zaman “genç” olan Bahçıvan Peynir’in samimi ve diyalog başlatan konuşma tonu da yansıtıldı. Lezzetin arkasındaki peynirler, peynirlerin üretim koşulları ve Bahçıvan’ın kurumsal kültürü de hikayeleriyle web sitesinde yerlerini aldı, markanın kurumsal kültür ile hedef kitle arasındaki bağ güçlendirildi.

Yenilenen web sitesine www.bahcivanpeynir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İGOAİMALATHANE Sevgililer Günü'nde "AÖS Gibi Sev" Dedi “Çekirdekten Geleceğe” Yetenek Programı’nın web sitesi Clockwork’ten →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.