Bahçıvan Peynir Web Sitesine Uluslararası Ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Eyl 2021
Bahçıvan Peynir Web Sitesine Uluslararası Ödül!

Merkezi ABD’de bulunan The Web Marketing Association’ın düzenlediği yarışmada bahcivanpeynir.com sitesi “Outstanding Website” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin önde gelen köklü gıda markalarından Bahçıvan Peynir dünya çapında alanında en etkili web sitelerinin yarıştığı The Web Marketing Association’ın düzenlediği WebAwards 2021 yarışmasında ödüllendirildi. www.bahcivanpeynir.com, web sitesi 70 üzerinden değerlendirilen oylamada 60 puan alarak, Gıda Endüstrisi kategorisinde “Outstanding Website” (Seçkin Web Sitesi) ödülüne hak kazandı.

Bahçıvan Peynir iş ortağı Gricreative tarafından hayata geçirilen proje, WebAward jürisinden modern, temiz, kullanıcı deneyimi iyi düşünülmüş şeklinde yorumlar aldı. Bahçıvan web sitesi sürdürülebilirlik konulu içerikleri, sosyal sorumluluk projeleri ve ürünlerle entegre edilmiş faydalı tarifleriyle de beğeni topladı.

Bahçıvan Gıda Genel Müdürü Erdal Bahçıvan; “Türkiye’nin köklü ve öncü gıda markalarından biri olarak web sitemizle sektör profesyonellerinden oluşan uluslararası bir jüri tarafından ödüllendirilmekten dolayı mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Gricreative CEO’su M. Emrah Özdamar; “Bahçıvan iş ortaklığımız ile uluslararası yarışmalarda kazandığımız ödüllere bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bahçıvan web sitesini tasarlarken temel amacımız ziyaretçilerin modern bir tasarım ile kolay ve fonksiyonel bir şekilde sitede gezinebilmesiydi. Ziyaretçilerden gelen olumlu yorumlar amacımızı doğrular nitelikteydi nitekim bu ödül ile birlikte başarımızı taçlandırmış olduk.” dedi.

Web Marketing Association’ın düzenlediği ABD merkezli yarışmaya her yıl 100’den fazla ülke katılıyor. Katılan projeler; yenilik, teknoloji, etkileşim, metin yazımı, kullanım kolaylığı ve tasarım kriterlerine göre değerlendiriliyor.

Bahçıvan hakkında

Peynir kategorisinde yaptığı yeniliklerle hep “İlklerin Peynircisi” olarak anılan ve bugüne kadar Süzme Peynirden Dilimli Beyaz Peynire, Light Peynirden Rende Mozzarellaya, Laktozsuz Peynirden Probiyotik Peynire kadar birçok ürünü tüketicilerine sunan Bahçıvan Gıda, 1956 yılından bugüne kadar hem Türkiye’de hem de dünyada, tüketicilerinin sofralarına konuk olmaya ve lezzet katmaya devam ediyor.

Gricreative hakkında

Gricreative, kurulduğu 2003 yılından beri geleneksel, dijital, ve sosyal medyada marka iletişimi ve web sitesi geliştirme hizmetleri veriyor. Ulusal ve uluslararası çok sayıda ödüle sahip olan ajans, strateji temelli iletişim yaklaşımı, deneyimi, altyapısı, uzman insan gücü ve yenilikçi bakışıyla yaratıcı kampanyalara ve yüksek standartlı projelere imza atıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İstanbul Ecza Koop’un Dijital Ajans Tercihi Diverseffect Oldu! Tüm İşaretler “Etnik Pazarlamayı” Gösteriyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.