Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı

Diğer Eğitimler, Eğitim 17 Tem 2014
Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı

Bahçeşehir Üniversitesi Game Lab (BUG) tarafından duyurulan Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı tanıtım toplantısı 22 Temmuz’da gerçekleşecek.

Tükiye’nin oyun tasarımı alanında ilk yüksek lisans programı olma özelliğini taşıyan etkinlik ile katılımcılar diplomalı oyun yapımcısı olma fırsatını elde edecek. Oyun geliştirme ile ilgilenenler için bir eğitim ve iletişim platformu olmak amacıyla yol çıkan BUG tarafından düzenlenecek programın tanıtım toplantısı ise 22 Temmuz’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı kapsamında katılımcılara Gamification, Game Hub, Game Studies, Game Production gibi konularda proje ve ar-ge odaklı eğitimler verilecek. Ayrıca oluşturulacak olan oyun atölyelerinde konsept, ekonomi ve üretim haftaları ile katılımcılar takımlar halinde kendi oyunlarını geliştirecek. Öğrencilere akademisyen ve profesyonellerden oluşan eğitmen kadrosu danışmanlık yapacak.

Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı

Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı ile ilgili gelişmeleri BUG Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Reklamcılık Vakfı Çaylak Kampı 2014 ODTÜ – Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.