Bağlılık Kavramını Yeniden Tanımlayan Objeler

Bağlılık Kavramını Yeniden Tanımlayan Objeler
Fitness zinciri Equinox, spora olan bağlılığı, sporla ilgisi olmayan bir dizi ürünle yeniden tanımlıyor. Amerikan fitness zinciri Equinox, Wieden + Kennedy’le birlikte bir dizi asi ve kışkırtıcı reklam filmi hazırladı. 7 videonun en uzunu 1 dakika 11 saniye, en kısası ise 33 saniye sürüyor. Spor ve fitness trendlerinin SoulCycle gibi markalarla değişmeye başladığını görüyoruz. Fitness’la ilgili reklamlar da daha sofistike ve daha karmaşık bir yapıda karşımıza çıkıyor. Kampanya kapsamında, bağlılık ve lüks kavramlarının bir araya getirildiği obje ve ürün tasarımları hazırlandı. Satılık olmayan bu objeler ve ürünler; Eckhaus Latta Shayne Oliver, Adam Selman gibi daha pek çok farklı stilist tarafından tasarlandı. Washington Post gazetesinin boş sayfalarından hazırlanan, gazetenin gerçekleri yansıtmaya verdiği önemi ve basın özgürlüğünü vurgulayan ruj The Truth Lipstick.  
  Geçmişten beri LGBTi haklarının savunulduğu bir simge halini alan The Stonewall Inn’in sandalyelerindeki plastik deriyle yapılan topuklu ayakkabı Stonewall Stilettos.  
  2016’da Instagram’ın en iyi fotoğrafçısı olarak seçilen ve fotoğraflarında, çoğu kişinin göremediği şeylere dikkat çeken Ruddy Roye’un kendi kamera lensiyle tasarlanan gözlük The Shades of Humanity.  
  Kendini çevre haklarını korumaya adayan, kâr amacı gütmeyen ClientEart’ün kurucusu avukat James Thornton’ın 40 yıllık dava dosyalarıyla tasarlanan takım elbise The Law Suit.  
  Boston Maratonu’nda koşan ilk kadın olan Kathrine Switzer’ın gerçek DNA’sından yapılan ve Switzer’ın kadın ve erkekler arasındaki eşitlik arayışını simgeleyen parfüm Eau De Blood, Sweat & Tears.  
  Kendilerini kanser araştırmalarına adayan onkoloji uzmanlarının cerrah önlüklerinden yapılan The Scrubs Sweatsuit.  
  Heroes Project kapsamında, savaşta yaralandıktan sonra hayatları tamamen değişmesine rağmen asla pes etmeyen ve dünya etrafındaki 7 zirveye tırmanan gazilerin gerçek üniformalarından yapılan The Real Camo Jacket.  
Benzer Yazılar
SPI Energy Solutions Web Sitesini Diverseffect ile Yeniledi
SPI Energy Solutions Web Sitesini Diverseffect ile Yeniledi
Devamını Oku >
CLOCKWORK EAS AKÜ SİTESİNİ YENİLEDİ!
CLOCKWORK EAS AKÜ SİTESİNİ YENİLEDİ!
Devamını Oku >
Modern Bir Web Sitesi Deneyimi: İLKA & Kroppa İş Birliği
Modern Bir Web Sitesi Deneyimi: İLKA & Kroppa İş Birliği
Devamını Oku >