Badbaz 3 Yeni Marka ile Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 17 Eki 2018
Badbaz 3 Yeni Marka ile Anlaştı!

Son dönemlerin en çok tercih edilen dijital ajanslarından biri olan Badbaz Dijital İletişim, çalıştığı markaları arasına 3 yeni marka daha ekledi!

Türkiye’nin bilinen markalarından; La Lorraine, Radore, Flokser ve Tazemasa gibi markalarla başarılı projelere imza atan Badbaz, her geçen gün başarı çıtasını yukarı çıkarmaya ve çalıştığı marka sayısını artırmaya devam ediyor.

Badbaz Dijital İletişim, Systemair HSK, Bestway ve Güher&Süher Pekinel markalarını bünyesine kattı. Anlaşma sağlanan markalar ile birlikte ajans, birçok farklı sektörel alanlarda dikkat çekmeye başladı.

Çalıştığı markaları sosyal medya iletişiminde bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Badbaz, tecrübeli ekibiyle birçok markaya; sosyal medya yönetimi, dijital reklamlar ve web sitesi tasarım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Badbaz Dijital İletişim hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için hemen tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook 3D Fotoğraf Özelliği Yayınlandı Türkiye’nin En İyi Konut Projesi Aryom Koru US Brainworks Ekibine Emanet →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.