Ayın Ajansı Poligon Interactive Ödülleri Topluyor!

Ajans Haberleri, Haberler 03 Haz 2016
Ayın Ajansı Poligon Interactive Ödülleri Topluyor!

Türkiye’de dünyaca ünlü markalarla uzun yıllardır çalışan Poligon Interactive, uluslararası alanda saygın birçok yarışmadan ödüllerle döndü.

19 senedir sektörde hizmet veren, işleri daha önce Cannes gibi prestijli ödüllerle taçlandırılan deneyimli dijital ajansın son dönemde yaptığı işleri de ödüllendirildi.

Bu sene 22. kez düzenlenen Communicator Awards’ta Renault Türkiye’nin sosyal sorumluluk projesi Sizin Fikriniz Sizin Projeniz ve Renault Filo Kiralama’nın modern trendlere göre tasarlanan web sitesi Award of Distinction; Clio Connect için hazırladığı mikrosite ise Award of Excellence ödüllerini kazandı.

En iyi web sitelerinin ödüllendirildiği Interactive Media Awards’ta ise, yine Türkiye’deki lider dijital ajans sıfatıyla Renault’nun sosyal sorumluluk projeleri Sizin Fikriniz Sizin Projeniz ve Sokakta İlk Adımlar’ın web siteleri Best in Class ile ödüllendirildi.

Yaratıcı projelerin bu sene 14. kez ödüllendirildiği Horizon Interactive Awards’ta da Sokakta İlk Adımlar ve Sizin Fikriniz Sizin Projeniz’in web siteleriyle Silver, Clio Connect web sitesiyle de Bronze ödül aldı.

Dijital Ajanslar Platformu’nda da Haziran ayının ajansı olan Poligon Interactive, birçok başarılı işe imza atmaya ve ödülleri toplamaya devam edecek gibi görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Popüler Sosyal Paylaşım Uygulaması Snapchat, Twitter'ı Solladı Nesnelerin İnterneti 2018’e Kadar Cep Telefonlarını Geçecek! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.