Aygaz’ın Web Sitesi Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 10 Ağu 2017
Aygaz’ın Web Sitesi Yenilendi!

Türkiye’nin lider LPG markası Aygaz’ın Smartis Interactive tarafından hazırlanan yeni web sitesi Aygaz.com.tr, yeni web teknolojileri ve daha kolay kullanım sağlayan dinamik yapısı ile yayında!

Farklı türdeki içeriklerin kendilerine özgü kullanıcı dostu ara yüzler ile servis edildiği, böylece daha anlaşılır bir yapıya sahip olan yeni web sitesinde, ziyaretçilere Aygaz dünyası ile ilgili her türlü bilgi sunuluyor.

6 ayrı iş kolunun yanı sıra kurumsal ve yatırımcı ilişkileri bölümlerinin her birinin kendine özel detaylarını; anlaşılır, kolay ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine sunabilme yeteneğine sahip yenilenen Aygaz.com.tr, örnekleri arasında içerik şampiyonu olmanın gururunu yaşıyor.

aygaz-web-sitesi

Ziyaretçiler ile Aygaz’ı birbirinden yenilikçi interaktif bileşenler ile buluşturan yeni web sitesi, mikro-interaksiyonlar, video ve infografik detay sayfalarla da ziyaretçileriyle daha akılcı bir bağ kuruyor.

%97’ye varan cihaz, tarayıcı uyumluluğu, responsive yapısı, dinamik- yenilenebilir alanları, modaya uygun tasarımı ve yenilikçi, sürdürülebilir yapısı ile Aygaz’a yakışır yeni web sitesi ziyaretçilerini bekliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← “Header Goal VR: Being Axel Rix” Zombie Güncellemesi İle Yayında! Subaru EyeSight Sistemini Anlatmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.