Avrupa Markaları Stratejist Creative Communications Agency İle Türkiye’de Dijital İletişime Hazır!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Eki 2018
Avrupa Markaları Stratejist Creative Communications Agency İle Türkiye’de Dijital İletişime Hazır!

Stratejist Creative Communications Agency müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Ajans son olarak CODAGE Paris ve EuRho Vital markalarına hizmet vermeye başladı…

İlhamını ve uzmanlığını Fransız eczacılık geleneğinden alan CODAGE Paris, kişiye özel, Haute Couture kozmetiği Konsina İlaç bünyesinde Türkiye’ye getirdi. Fransız kozmetik markasının Türkiye’de yapacağı dijital iletişim çalışmaları başta olmak üzere sosyal medya yönetimi, içerik danışmanlığı, PR ve ePR (Influencer Marketing) hizmetleri Stratejist Creative Communications Agency imzası taşıyacak.

Alman ilaç sektöründe eczacılığa ilişkin hammaddelerin önemli bir tedarikçisi olan Euro OTC Pharma, yüksek kaliteli gıda takviyelerini, tüketiciye sunduğu EuRho Vital markasının dijital iletişim ve sosyal medya yönetim hizmetlerini Stratejist Creative Communications Agency’e emanet etti.

Referansları arasında; Luxottica, Sunglass Hut, SOHO House İstanbul, W İstanbul, Ali Alta Moda, Siveno Türkiye, L’Oréal Luxe (Lancome, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani Beauty, Urban Decay, Kiehl’s, L’Oreal Professionnel), Henkel (Diadermine, Syoss), Milliyet ve Vatan Gazeteleri, MG International Fragrance Company gibi markalar bulunan Stratejist Creative Communications Agency; kreatif içerik üretimi, tasarımı, sosyal medya yönetimi, dijital reklam, PR, online PR ve Influencer Marketing hizmetleri ile iletişim dünyasında fark yaratmaya devam ediyor.

Medya İletişimi İçin:
Hikmetcan Satıcı
hikmetcansatici@stratejist.com.tr
+90 212 293 40 11/12 – 0530 234 63 23

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sempeak ve Insider’dan Monster Notebook İçin Bir Başarı Hikayesi Diverseffect’ten 4 Yeni Marka Daha! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.