Avon Facebook Uygulaması: Big&Daring ile Uzay Yolculuğu

Avon Facebook Uygulaması: Big&Daring ile Uzay Yolculuğu

Avon Facebook uygulaması Big&Daring ile Uzay Yolculuğu ile kirpik hacimlerini büyütürken, kadınları uzaya çıkarıyor.

Avon, Irına Shayk’ın yüzü olduğu yeni iddialı maskarası için bağımlılık yaratacak yeni ve eğlenceli bir uygulamaya imza attı. Projesi mbsays imzalı olan uygulama; 80’li 90’lı yıllarınının çocuklarının saatlerce bilgisayar başında vakit geçirmelerini sağlayan oyunlarını özleyenleri çok mutlu edecek.

Avon Facebook sayfası oynanabilecek Big&Daring ile Uzay Yolculuğuoyununda, kullanıcılara gezegenler arasında hareket edip, göktaşlarına çarpmadan maskaraları toplayarak puan kazanıyorlar. Göktaşlarına çarpıp yanan oyuncuların yardımına ise 5 farklı bonus güç koşuyor. Uygulamada Zamanı Yakala, Enerji Kalkanı, Ekstra Hayat, 2x Mesafe ve Avon Lazer gibi bonus güçleri kullanarak oyunun farklı seviyelerine yükselme şansını kullanmak mümkün.

avon facebook oyunu big daring ile uzay yolculuğu

Irına Shayk’ın dünyayı büyüleyen gözlerinden ilham alan oyuna katılanlar arasından her gün en çok puan kazanan 10 kişi Avon Big&Daring Maskara ile ödüllendiriliyor.

avon facebook uygulaması uzay yolculuğu

Big&Daring ile Uzay Yolculuğu oyununa Avon Facebook sayfası üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pizza Hut Marka Kimliğini Yeniledi Durex Bekarlar Günü Uygulaması: Babies to Babes →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.