AVES VE SAFYA’NIN SOSYAL MEDYA AJANSI FLOKİ OLDU!

Ajans Haberleri, Haberler 12 Haz 2020
AVES VE SAFYA’NIN SOSYAL MEDYA AJANSI FLOKİ OLDU!

Türkiye’nin en önemli uluslararası emtia ticareti yapan şirketlerinden olan AVES A.Ş. ve bünyesindeki markalarından SAFYA sosyal medya yönetimini Floki‘ye emanet etti. Floki, medya yönetimi dahilinde yıllık strateji planları, sosyal sorumluluk projeleri ve reklam yönetimi gibi bir çok alanda kapsamlı hizmet verecek.

Aves Hakkında

Uluslararası emtia ticaretinde 25 yıla yakın deneyimi ve dünya üzerindeki şirketleri aracılığıyla Türkiye’nin ham ayçiçek yağı tedariğinde ve üretiminde büyük pay sahiplerinden biri olan AVES, bitkisel yağların üretimi ve uluslararası ticareti, biyodizel üretimi, bitkisel yağ depolama, gayrimenkul sektörü, açık deniz gemi yükleme ve boşaltma platformunda faaliyet göstermektedir.

SAFYA markalı ayçiçek yağıyla yurt içi ve yurt dışı pazar payını her geçen gün büyüten AVES, Safya ayçiçek yağını 70’ten fazla ülkeye ihraç ederek  tarladan sofralara kadar tüm üretim süreçlerini gerçekleştirmektedir.

Floki Creative Digital Agency Hakkında

Markalarıyla uzun soluklu iş ortaklıkları ve dostluklar geliştirerek 360 derece tam hizmet sağlayan Floki Creative Digital Agency; Penguen Gıda, Volvo İş Makinaları, Polisan Holding, Otacı, Papia, Familia, Bingo, Vissmate, Endeks Kimya, Deteks Kimya, Üntel Kablo, Weltew Mobilya, TG Expo, İmpa Yapı gibi güçlü markaların yer aldığı portföyüne yenilerini ekleyerek hızla büyümeye devam ediyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Cem Batu RED AND GREY’e Ortak Oldu. egegen Horizon Interactive Awards’tan 9 Ödül İle Döndü! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.