Audi Sahiplerinin Otopark Savaşına Dönen Yılbaşı Alışverişi

Audi Sahiplerinin Otopark Savaşına Dönen Yılbaşı Alışverişi

Audi 2018 model otomobillerini, yılbaşında alışveriş merkezi otoparklarında yaşanan bildik yer kapma manzarasıyla tanıtıyor.

Yılbaşı, ailece geçirilen en keyifli tatillerden biri ve aynı zamanda sevdiklerimize çeşitli hediyeler aldığımız bir gün. Ancak, bu dönemde alışveriş merkezleri alabildiğine kalabalıklaşıyor. Park yeri bulabilmek adeta bir kabusa dönüşüyor. Audi’nin alışveriş merkezi otoparkında yer kapma mücadelesini anlatan reklam filmi, bu yüzden birçoğunuza tanıdık gelebilir.

Venables Bell & Partners tarafından yaratılan “Parking Lot” (Park Yeri) isimli eğlenceli reklamda, biri metalik gri, diğeri kırmızı 2018 model RS 7 ve RS 3 içindeki aile babalarını görüyoruz.

Babalardan biri araçların yanlış park etmesi sonucu daracık kalan bir park yerine girme çabalasa da başaramıyor, diğeri bir kadının çıkacağını sanarak sabırla beklerken, kadının tekrar alışveriş merkezine yönelmesiyle şansını kaybediyor, otoparkın ortasında elinde anahtarla otomobilini arayan yaşlı bir adam, bir türlü aracını bulamadığı gibi yolu da işgal ediyor…

Yer bulma mücadelesinin sonunda tüm cesaretini toplayan babalar, park yeri bulmak için farklı bir çözüm deniyor. Fakat bu mücadele yalnızca park yeriyle de sınırlı kalmıyor ve ikili arasında alışveriş merkezinin içinde de ayrı bir mücadele yaşanıyor. Çocuklardan oluşan bir müzik korosu tarafından seslendirilen “Carol of the Bells” parçası, film boyunca yaşanan gerginliği çok iyi yansıtıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kadınlara Yönelik Şiddete Çizgi Çekin! Prezervatif Yapımında Kullanılan Materyalden Spor Giysi Üretildi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.