Audi RS5 Coupe’nin Ölüyü Bile Dirilten Sesi

Audi RS5 Coupe’nin Ölüyü Bile Dirilten Sesi

Audi RS5 Coupe’nin tanıtımı için çekilen reklam filminde, ölüm döşeğindeki bir adam ve onun son anlarını değiştiren otomobil alıyor.

Audi’nin Venables Bell & Partners’la birlikte hazırladığı “Final Breath” (Son Nefes), hayatını dolu dolu yaşayan ve ölüme yaklaşan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Yaşlı adam, ölüm döşeğinde son nefesini vermeye hazırlanırken, zihninde gençlik yıllarına dair birbirinden harika anılar canlanıyor. Adamın aklına birer birer; sevdikleri, kaybettikleri, seyahatleri ve yaşadığı benzersiz deneyimler geliyor.

Ardından, hepimizin bir gün yüzleşeceği o an geliyor ve adam hayata gözlerini yumuyor. Yaşlı adamın başında toplanan kalabalık, sevdiklerini kaybetmenin verdiği acıyla ağlamaya başlıyor.

Son nefesini verdiği düşünülen adam, evin bahçe kapısından hızla içeri giren Audi RS5 Coupe’un V6 motorundan çıkan sesi duyunca, yaşamayı atladığı bir deneyim kaldığını fark ederek yeniden hayata dönüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hediye Kuponu Yerine Geçen 2.000 Parçalık Yap-boz Toyota’dan Otomobilin İçinde Gibi Hissettiren Dergi Reklamı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.