Audi’den Etkileyici RS3 Reklamı: Birth

Audi’den Etkileyici RS3 Reklamı: Birth

Audi 2016’da piyasaya sürülecek RS3 Sportback modelinin tanıtımı için çok farklı ve heyecan verici bir reklam filmine imza attı.

Audi, R8 modelinin bir üst modeli olarak görülebilecek ve önümüzdeki yıl satışa sunulacak RS3 Sportback için yayınlanan reklam filmi ile izleyicileri şaşırtmayı başarıyor. “Audi RS3: Birth” reklamı BBH Londra tarafından hazırlandı ve prodüksiyonu Mill+ tarafından gerçekleştirildi.

Reklam filmi şimdiye kadar hiçbir araba reklamında görülmemiş çok farklı ve etkileyici bir senaryoya sahip. Filmde doğum yapan bir R8 ve etrafında doğumu kolaylaştırmak ve bebeğin, yani RS3 Sportback’in bakımını üstlenmek üzere çalışan robotlar yer alıyor. Bir araba reklamında doğum temasının kullanılması hem şaşırtıcı hem de heyecan verici.

 
Audi, bu reklamı ile RS 3 Sportback ve R8 modellerinin benzerliğini vurgulamayı da amaçlıyor. Yeni piyasaya çıkacak model sadece birkaç teknik özellikle R8′den farklılaşıyor.

İngiltere’de yayınlanan reklam başarılı görsel efektlerle de dikkat çekiyor. Ayrıca kullanılan Will Cohen imzalı müzik, mekanik bir ürünün tanıtıldığı reklam filmine duygusallık yüklüyor. Bu açıdan reklamda müzik seçiminin ne kadar önemini gösteren bir örnek teşkil ediyor.

Audi, yeni aracını tanıttığı reklamı ile görsel ve işitsel açıdan başarılı olurken, sıra dışı bir tema ile izleyenleri heyecanlandırıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Virgin Atlantic’ten İnteraktif Tatil Sitesi: Let It Fly Altınbaş Anneler Günü Kampanyası: #benimannem →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.