ASUS Facebook Oyunu: Dedektif Memo ve Arkadaşları

ASUS Facebook Oyunu: Dedektif Memo ve Arkadaşları

ASUS, 23 Nisan Çocuk Bayramı temalı Facebook oyunu ile kullanıcıları dikkat yeteneklerini ölçmeye davet ediyor.

ASUS Türkiye 23 Nisan Çocuk Bayramı temasıyla yayınladığı Facebook oyunu ile takipçilerini yeteneklerini ölçmeye çağırıyor. Dedektif Memo rolüyle dünyanın dört bir yanına yolculuğa çıkan kullanıcılar bu bölgelerde saklı olan tablet ve bilgisayar parçalarını arıyorlar.

Dedektif Memo’nun dağılmış “Memo Pad” tabletlerinin parçalarını dünyanın 7 kıtasında kendisine yardımcı olacak 7 arkadaşı ile birlikte aramaya çıkıyor. Katılımcılar kendilerine verilen süre içerisinde tüm parçaları bularak tüm kıtaları tamamlamaya çalışıyor. Tamamlanan her kıta için çekiliş hakkı kazanılan eğlenceli oyuna katılanlar 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalıyor.

asus facebook oyunu

ArnoBrasco tarafından hayata geçirilen oyunda gittiğiniz her kıtada yeni bölgeler görmeniz ve aynı kıta üzerinde istediğiniz kadar deneme yapmanız da mümkün. Aynı bölgeye ikinci kez geldiğinizde ise seviye atlamış oluyorsunuz.

asus facebook uygulaması

23 Nisan günü tamamlanacak olan Dedektif Memo ve Arkadaşları oyununa ASUS Facebook sayfasından katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← The House Cafe Instagram Kampanyası: #selfieinthehouse Carte d'Or Sosyal Medya Kampanyası: #romantikbiran →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.