Asmira Group Dijital Ajansını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 18 Şub 2019
Asmira Group Dijital Ajansını Seçti!

1977 yılından bu yana edindiği deneyim ve hizmet anlayışını yeni bir bakış açısıyla buluşturan; Ege’de doğup, büyüyüp “Tüm Avrupa kıyılarında yerel bir marka olma” vizyonu ile yol alan Asmira Group, tüm dijital işlerini İzmir’in güçlü ve köklü ajanslarından egegen’e emanet etti!

Markanın tüm sosyal medya hesaplarının içerik yönetimini, reklam yönetimini, moderasyon süreçlerini, kampanya yönetimini, online itibar yönetimini ve dijital pazarlama süreçlerini egegen gerçekleştirilecek.

Asmira Marine, Asmira Bunker, Asmira Lojistik, Asmira Petrol ve Asmira Food&Beverage alanlarındaki iş faaliyetleri ile Asmira Group, “kalite-güven-kusursuz hizmet-inovasyon” odaklı felsefesiyle değer yaratmaya devam etmektedir.

Sonuç odaklı yaratıcı işler üreten egegen, 20 yıllık tecrübesiyle; E.C.A., SEREL, Elginkan Topluluğu, Özsüt, Lezita, Bambi Yatak, Espressolab, Alfemo, Kristal Yağları, Kids&Teens, Magmaweld, Fide, Baydöner, Dermadolin, Arkas Turizm, Yatsan, Uğur Derin Dondurucu gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet vermeye devam ediyor.

egegen, Asmira Group ile çalışmanın heyecanını kendi sosyal ağlarında yayınladığı video ile duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Brands&Clicks, SEO’da 2018’in En İyilerini Belirledi! Bilkent Holding’in Yeni Web Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.