Arkas Turizm egegen’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Nis 2019
Arkas Turizm egegen’i Seçti!

Turizm sektörünün lider markalarından Arkas Turizm; tüm dijital işlerini emanet etmek için İzmir’in güçlü ve köklü ajanslarından egegen’i tercih etti!

Arkas Turizm adına, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, dijital pazarlama & strateji, reklam yönetimi, moderasyon süreçleri gibi tüm dijital alanlarda 360 derece entegre iletişim süreçleri egegen tarafından gerçekleştirilecek.

Köklü geçmişiyle sektöründe faaliyetlerine devam eden Arkas Turizm; İzmir, İstanbul, Ankara ve Bursa’da yurt içi ve yurt dışı seyahat programları, uçak bileti satışı, transfer hizmetleri, kurumsal motivasyon gezileri ve toplantıları, yetkili satıcı gezileri, teşvik gezileri, lansman organizasyonları gibi birçok hizmet sunarken; son yıllarda gelişen kruvaziyer programlarına paralel olarak kardeş şirketi MSC Kruvaziyer’in Türkiye çıkışlı olan Akdeniz satışlarını da gerçekleştirmektedir.

Sonuç odaklı yaratıcı işler üreten egegen, hızla büyüyen müşteri portföyüne bir yenisi daha eklemiş oldu. Ajans 20 yıllık tecrübesiyle; E.C.A., Serel, Bambi Yatak, Elginkan Topluluğu, Özsüt, Lezita, Alfemo, Kids&Teens, Panda Dondurma, Kristal Yağları, Magmaweld, Dr.Oetker, Fide Konserve, Asmira Group, Baydöner, Dermadolin, Taly’s, Uğur Derin Dondurucu gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet vermeye devam ediyor.

egegen; yeni markasının heyecanını, sosyal medyadan takipçileriyle bir video yayınlayarak paylaştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← egegen’e HORIZON INTERACTIVE AWARDS’dan 6 ödül! Güzelliğin Note Defteri Stratejist’e Emanet! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.