Arda Turan’dan Çocuklara Paha Biçilemez Sürpriz

Arda Turan’dan Çocuklara Paha Biçilemez Sürpriz

MasterCard, 22 yıldır sponsoru olduğu UEFA Şampiyonlar Ligi için Türkiye’nin dünyaca ünlü futbol yeteneği Arda Turan ile paha biçilemez bir sürpriz hazırladı.

FC Barcelona Spor Kulübü’ne transfer olan ve ilk maçına çıkan Arda Turan, yer aldığı reklam filmi ile geldiği sokakları unutmadığını gösterdi. MasterCard’ın sponsorluğunu üstlendiği UEFA Şampiyonlar Ligi kapsamında yayınlanan reklam filminde, Arda Turan sokakta futbol oynayan çocuklara unutamayacakları bir sürpriz yaptı.

Olacaklardan habersiz bir şekilde maça hazırlanan 12 minik futbolcu, sıradan bir mahalle maçında karşılarında Arda Turan’ı görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Arda Turan ile birlikte futbol oynayan çocuklar, ardından ünlü futbolcularla el ele sahaya çıkma fırsatı elde etti.

6 aylık bir hazırlık süreci sonrasında tamamlanan reklam filmi için MasterCard ve UEFA, futbol kahramanı olarak kendi hikayesi de mahalle arasında oynadığı oyunlarla başlayan Arda Turan’ı seçti. Voden imzalı reklam filmi, MasterCard’ın Şampiyonlar Ligi için kart sahiplerine sunduğu ayrıcalıkları ve Şampiyonlar Ligi’nde minik futbol severlerin oyuncularla el ele sahaya çıkma fırsatı tanıyan Paha Biçilemez Sürprizler projesinin yeni internet videosu olarak dijital mecralarda yayına girdi.

 
Künye

Reklamveren: MasterCard
Reklamveren Yetkilisi: Ceren Türkben Kaya, Ayça Özol
Reklam Ajansı: Voden
VP: Taylan Eker
Kreatif Direktör: Erdem Ateş
Ajans Prodüktörü: Mert Bilen
Yönetmen: Kağan Erturan
Marka Yöneticisi: Deniz Birol, Sezen Ahıskal
Proje Yöneticisi: Elif Yıldız Karayüksel
Kreatif Stratejist: Burak Durmaz
İçerik & Topluluk Yöneticisi: Işıl Dağıstanlıoğlu
Art Direktör: Faruk Şişko
Yapım Şirketi: Hacıyatmaz Film
Mecra: Online

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← "LeasePlan'den Kirala, Ötesine Karışma" Reklam Filmi Allianz Türkiye'den Robben’le #HızlıTeklif →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.