Arçelik, yeni dijital projesi için -99 design studio ile çalışacak!

Ajans Haberleri, Haberler 03 Eyl 2019
Arçelik, yeni dijital projesi için -99 design studio ile çalışacak!

Türkiye’nin teknoloji devi Arçelik, kurulduğu ilk günden bu yana gerek mağazacılık anlayışı gerekse ürünsel bazda çözümleri ile sektör öncüsü konumunu korumaya devam ediyor. Arçelik, geçtiğimiz günlerde yepyeni dijital projesi için iş birliği yapacağı ajansı seçti. -99 design studio ile çalışmaya karar veren Arçelik’in, sektöre farklı bir soluk ve bakış açısı getirecek dijital projesine ilişkin detaylar ilerleyen dönemlerde paylaşılabilecek.

Arçelik’in geçtiğimiz yıllarda yenilediği konsept mağazaları oldukça büyük ses getirmiş ve Türkiye’nin öncü teknoloji markası imajına büyük katkıda bulunmuştu. Ürün bazında da bu tip yeniliklere devam eden markanın yeni projesinin 2020 yılında hayata geçmesi bekleniyor.

Bir diğer yandan yaratıcı, teknolojik ve dijital arayüzlerin yanı sıra etkileyici kullanıcı deneyimi çözümleri ile ön plana çıkan -99 design studio’nun Arçelik’e ne yönde destek vereceği merak konusu.

-99 design studio kimdir?

Dijital tasarım stüdyosu -99; Arçelik, AvivaSA, Beşiktaş, Divan, Doğuş, Eczacıbaşı, Flormar, Koçtaş, Nike, Vakko, Vatan Bilgisayar gibi sektör öncüsü hem yerel hem de uluslararası markalara yaratıcı dijital çözümler sunmaktadır. Multi-platform uygulamalar, e-ticaret, kurumsal siteler ve gelişmiş UX/UI hizmetleri, sunulan çözümler arasında yer almaktadır. Detaylı bilgi için: minus99.com

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← WWF-Türkiye'nin Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu! iGOAİMALATHANE Altın Örümcek Ödülleri'nde 3 Proje ile 7 Dalda Finalde! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.