Arcadium AVM’den Anneler Günü Sürprizi

Arcadium AVM’den Anneler Günü Sürprizi

Ankara’nın gözde semtlerinden Çayyolu’nda bulunan Arcadium AVM, Anneler Günü’nde annelere muhteşem bir sürpriz hazırladı.

Arcadium AVM kısa süre önce tüm dijital işlerini üstlenen FlatART ile birlikte anneleri duygulandıran bir sürprize imza attı. Anneler Günü’nden 10 gün önce Facebook sayfasında başlayan yarışma, “Annelere Sürpriz Hediye” başlığında takipçilere sunuldu ve görseli Facebook sayfalarında paylaşmaları istendi.

Yarışma sonucunda 10 şanslı takipçi seçildi. Tabii ne kazandıklarıyla ilgili hiç bir fikirleri yoktu. Kazanan yarışmacılarla tek tek iletişime geçildi ve annelerine en özel sürprizi yapmaları için onlardan Anneler Günü mesajlarını içeren bir video çekmeleri istendi.

Anneler Günü’nde Arcadium’a davet edilen şanslı takipçiler ve annelerini büyük bir sürpriz bekliyordu. Sinema bileti hediye edildiği söylenen anneler Arcadium Sinemaları’nda aynı seansta buluştu. Sinema perdesinde bir anda çocuklarının Anneler Günü videoları ile karşılaşan annelerin gülen gözleri ve şaşkınlıkları görülmeye değerdi.

 
Neler Yapıldı?

Projenin arka planında yoğun bir çalışma gerçekleşti. Arcadium Sinemaları’nda sürprizin gerçekleşeceği salona gizli kameralar konumlandırıldı. Sosyal medya, organizasyon ve prodüksiyonun farklı aşamalarda etkin bir şekilde rol aldığı kampanyada takipçiler ve AVM ziyaretçileriyle duygusal bir bağ kuruldu.

Nasıl Duyuruldu?

Arcadium Sinemaları’nda gerçekleşen sürpriz sırasında Facebook canlı yayın özelliği kullanıldı ve Arcadium takipçilerine canlı yayında Anneler Günü sürprizi sunuldu. Gizli kamera görüntüleri ve fotoğraflarla aynı gün içerisinde video kurgusu oluşturuldu ve 18:00 itibariyle tüm sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Arcadium AVM, Anneler Günü’nde anneleri duygulandırırken, aynı zamanda onlara çocukları ile birlikte keyifli bir deneyim yaşattı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ajanslardan Kask Tasarımları: Kırmızı Kafalar Denizde Hayatını Kaybeden Mülteciler Anısına: Mezardeniz →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.