Apple Mac Book Air Reklamı: The Notebook People Love

Apple Mac Book Air Reklamı: The Notebook People Love

Apple tarafından yayınlanan Mac Book Air reklamı, her coğrafyadan ve her kesimden kullanıcıların sticker tercihlerini bir araya getiriyor.

Apple, Mac Book Air için yayınladığı yeni reklamında gelenekselin dışına çıkan bir tutum izliyor. Reklamda insanların diz üstü bilgisayarlarının kapaklarına yapıştırdıkları eğlenceli sticker’lardan bir derleme yapılmış.

Apple’ın logosu olan ısırılmış elmanın da esprili bir şekilde kullanıldığı reklamda Walter White, Pamuk Prenses, Pac Man, Simpsons, Tazmanya Canavarı, Kurabiye Canavarı gibi karakterler; New York, Paris, Sidney gibi metropoller ve kamera, uçak, ağaç gibi resimlerin çıkartmaları bulunuyor. Apple’ın eski logosunun da yer aldığı reklamın müziği ise Hudson Mohawke’den.

 
Notebook’un kişiselleştirilebilmesine vurgu yapan reklamın sonunda “The Notebook People Love” sözü ile kullanıcıları marka çatısı altında birleştiren bir mesaj veriliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Etkin Varış Sayfası Örnekleri Acer Sosyal Medya Kampanyası: #BenimKeşfim →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.