Anatomi’nin İlk Videosu Youtube Kanalında Yayınlandı!

Ajans Haberleri, Haberler 18 Oca 2023
Anatomi’nin İlk Videosu Youtube Kanalında Yayınlandı!

Dünya çapında küçüklü büyüklü markaların web siteleri için %100 verilerle analiz yapan, dijital veri analiz ajansı Anatomi’nin ilk videosu YouTube kanalında yayınlanmaya başladı.

Firmaların web siteleri için tamamen site içindeki verileri kullanarak yapılan çalışmalarla kaliteli verilere ulaşmak ve müşterilerine doğru şekilde hitap etmek isteyen firmalar için çalışmalarını sürdürmeye devam eden Anatomi aynı zamanda farklı mecralarda da başarısını göstermeye çalışıyor. Çalışma prensibini %100 verilere dayandırdığı için herhangi bir varsayım olmadan doğru tespitlerle çalışan ajans, birlikte çalıştığı firmalar için önemli bir yatırım getirisi sağlamaktadır.

Deneyimli Kadrosu ile Anatomi Tüm Mecralarda Adını Duyurmaya Başladı!

Anatomi, deneyimli kadrosu ve kaliteli veri analizi mottosuyla çıktığı yolda her geçen gün ismini daha fazla duyurmaya başlamıştır. Anatomi’nin veri analiz sisteminde temel değerler olarak belirlediği analiz, iyileştirme ve şeffaflık ile gelişen ve değişen teknolojik çağda adından söz ettirmeye kararlı adımlarla ilerlemesi kaçınılmaz olacaktır. Anatomi, web siteniz için dijital analitik süreçlerinizi uygulama, takip etme ve yönetme konusunda her zaman yanınızda olmaya hazırdır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hürrem Sultan Hamamı'nın Yeni Reklam Ajansı, Ajans Replik Oldu. Bigfil Project House’dan Yeni E-Ticaret Projesi: heptazemama.com Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.