Analytics Meetup’ta Profesyonellerle SEO Konuşuluyor!

Analytics Meetup’ta Profesyonellerle SEO Konuşuluyor!

Türkiye’nin en çok ilgi gören dijital pazarlama etkinliklerinden biri haline gelen ve 18.’si düzenlenecek olan Analytics Meetup | SEO etkinliğinde, birbirinden değerli isimler SEO ile ilgili tecrübelerini katılımcılara aktaracaklar.

Ücretsiz olarak sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleşecek olan Analytics Meetup | SEO etkinliğinde, SEO’da İçerik Optmizasyonuna Yeni Bakış” konusu ile Peakment Digital firmasından Yusuf Özbay, “Anahtar Kelime Listelerini Kullanıcı Eğilimine Göre Sınıfandırmak” konusu ile ZEO Agency firmasından Ozan Ketenci ve “Pazar Analizlerinde Kilit Noktalar” konusu ile Digital Case Media firmasından Arda Mendeş konuşmacı olarak yer alacak.

26 Eylül Perşembe günü saat 18:30’da Kworks Girişimcilik ve Araştırma Merkezi’ndegerçekleştirilecek ücretsiz etkinlikte katılımcıları etkinlik sponsorlarından sürpriz hediyeler beklediğini de hatırlatalım.

ANALYTICS MEETUP | SEO Etkinliğine ücretsiz olarak katılım sağlamak için aşağıdaki bağlantı üzerinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Tarih: 26 Eylül Perşembe 18:30 – 21:30
Yer: Kworks Girişimcilik ve Araştırma Merkezi
Kayıt: https://analyticsmeetup.com

Not: Sınırlı kontenjan sebebi ile kayıt olmak zorunludur.

Konu ve Konuşmacılar:

18:30 – 19:00 Networking
19:00 – 19:40 SEO’da İçerik Optimizasyonuna Yeni Bakış | Yusuf Özbay
19:40 – 19:50 Kahve Molası
19:50 – 20:30 Anahtar Kelime Listelerini Kullanıcı Eğilimine Göre Sınıflandırmak | Ozan Ketenci
20:30 – 20:40 Kahve Molası
20:40 – 21:20 Pazar Analizlerinde Kilit Noktalar | Arda Mendeş

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı Digitalzone’19 9 Ekim’de! Good Design = Good Business →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.