Analytics Meetup – Fail Analytics

Analytics Meetup – Fail Analytics

Analytics Akademi tarafından aylık olarak düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen dijital pazarlama profesyonellerinin “Digital Analytics” ekseninde tecrübelerini paylaştığı Analytics Meetup’ın bu ayki konusu; “Fail Analytics” yani “Başarısızlığın Analitiği.”

Başarısızlığın analitiğinde, firmaların; data toplama, data analizi ve data odaklı aksiyon alma noktasında sık yaptığı hatalar konuşulacak.

14 Mart Salı günü Koç Kuluçka Merkezi’nde düzenlenecek etkinliğin konuşmacıları; Yemek Sepeti BI & Web Analytics Specialist Sercan Akkaş, Kariyer.netWeb Analyst Cansu Kaya ve Bilgi Güvenliği Akademisi Communication Director Hamza Şamlıoğlu olacak.

Program akışı ise şu şekilde;

18:30-19:00 Networking
19:00-19:40 10 Ölümcül Google Analytics Hatası – Cansu Kaya – Kariyer.net
19:50- 20:30 Dönüşüm Optimizasyonunda Sık Yapılan Hatalar – Sercan Akkaş – Yemek Sepeti
20:40-21:10 Sosyal Medya Performans Analizi Hataları- Hamza Şamlıoğlu – Bilgi Güvenliği Akademisi

Sınırlı sayıda katılımcıya açık ve ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliğe katılım için; şuradan kaydınızı  hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Pazarlama İletişimi Haftası Digital Z →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.