Anadolu Motor ve Anadolu Landini‘nin Dijital İletişim Ajansı Clockwork!

Ajans Haberleri, Haberler 16 Nis 2018
Anadolu Motor ve Anadolu Landini‘nin Dijital İletişim Ajansı Clockwork!

Türkiye’nin modern tarımında öncü ve motor üretiminde lider kuruluşu Anadolu Motor ile traktör üretim firması Anadolu Landini, dijital iletişim faaliyetlerinin sorumluluğunu Clockwork’e emanet etti.

Bu birliktelik ile Anadolu Grubu markalarına bir yenisini daha ekleyen Clockwork, kurumsal web sitesinin yapımı ile başlayan süreçte, sosyal medya iletişimi yönetimi için de Anadolu Motor ve bünyesindeki Honda Marine, Antrac Güç Ürünleri ve Honda Güç Ürünleri ile Anadolu Landini bünyesindeki Landini markasının dijital iletişimlerine yön verecek.

Tasarım, yazılım, mobil uygulama ve sosyal medya yönetimi alanlarında da faaliyet gösteren Clockwork, McDonald’s, Anadolu Etap, Little Caesars, Zorlu Enerji Grubu, D-Smart, Vakko ve Kartal Yuvası gibi birçok güçlü markanın da dijital iletişim dünyasını şekillendiriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gmail’in Masaüstü Versiyonu Değişiyor Facebook Stories’e Artırılmış Gerçeklik Çizimleri ve Boomerang Eklenebilecek →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.