Anadolu Efes, Yeni Yılın Gelişiyle Beraber 50. Yılını Kutluyor

Anadolu Efes, Yeni Yılın Gelişiyle Beraber 50. Yılını Kutluyor

1969’da kurulan Anadolu Efes, 2019 yılının gelmesiyle birlikte 50. yılına gireceğini sosyal medya hesaplarından çalışanlarının yer aldığı #birlikte50yıl videosuyla duyurdu.

Anadolu Efes, 1969 yılında İstanbul ve İzmir’de kurulan iki fabrikasıyla üretime başlamıştı. Bugün 80’den fazla ülkeye dağıtım yapabilen başarılı bir Türk markası, sosyal medya hesaplarından neşeli bir video paylaşarak 50. yılına gireceğini takipçilerine duyurdu. #birlikte50yıl hashtag’iyle paylaştığı videoda Anadolu Efes, takipçilerinin yeni yılını güzel dileklerle kutlamayı ihmal etmedi.

Anadolu Efes’in sosyal medya paylaşımında, Deniz Sipahi ile birlikte neşe içerisinde şarkı söyleyen oyuncular markanın kendi çalışanlarıydı. Marka, çalışanlarının isim ve kurum içindeki görevlerini “Oyuncular” başlığıyla ayrıca paylaştı. Marka bu hareketiyle çalışanlarına verdiği değeri de gözler önüne sermiş oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ebebek Bilgi Platformu bebek.com’dan İsyankâr Annelere Sürpriz Bir Film DİDİ’DEN EN UZUN GECEYE, EN UZUN HİKAYE →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.