Amway’in Yeni Sosyal Medya Ajansı: egegen

Ajans Haberleri, Haberler 16 Ağu 2017
Amway’in Yeni Sosyal Medya Ajansı: egegen

1950’li yıllardan beri globalde varlığını sürdüren ve 1994 yılından itibaren Türkiye’nin önde gelen doğrudan satış firmalarından biri olan Amway Türkiye, yeni sosyal medya ajansı olarak egegen’i seçti.

Güzelliğiniz, eviniz ve sağlığınız için kullanabileceğiniz 500’den fazla ürünü bünyesinde bulunduran Amway Türkiye’nin tüm sosyal medya yönetimini egegen tarafından yürütecek. egegen, bu süreçte markanın sosyal medya stratejilerini geliştirerek, içerik ve topluluk yönetimini gerçekleştiriyor olacak.

2000 yılından bu yana dijital pazarlama alanında müşterilerinin beklentilerine yönelik web, mobil, sosyal medya, SEO çözümleri üreten egegen; E.C.A., Serel, Elginkan Holding, Hamdi Restaurant, Baydöner, Rain Water, Volkan İtfaiye, Orfis, Altınyunus Hotels &Resorts gibi güçlü markaların yer aldığı portföyüne yenilerini ekleyerek hızla büyümeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Lescon, Dijital Çalışmaları İçin -99 design studio İle Anlaştı FitInTime’ın Dijital Pazarlama Ajansı MotionB Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.