Altunbilekler Instagram Yarışması: #MaharetliAnnem
![Altunbilekler Instagram Yarışması: #MaharetliAnnem](https://cdn.dijitalajanslar.com/2015/05/altunbilekler-instagram-yarismasi-maharetliannem.png)
Altunbilekler'in alışveriş uzmanı Maharet Hanım, Anneler Günü’ne özel olarak gerçekleştirilen #MaharetliAnnem yarışması ile tekrar karşımızda.
Ankara ve Kırıkkale’de bulunan Altunbilekler perakende zinciri yani kampanyası ile takipçilerini yaratıcılığa davet ediyor. Markanın sevilen Instagram hesabı Maharet Hanım üzerinden gerçekleştirilen kampanya ile Altunbilekler, #MaharetliAnnemhashtagi altında tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor.
Kampanyaya katılabilmek için annenize en yaratıcı Anneler Günü mesajını dağa, taşa, süslü püslü kağıtlara yazarak; çektiğiniz fotoğrafı #MaharetliAnnem etiketi ile Maharet Hanım’ın görebileceği şekilde paylaşmanız yeterli oluyor.
Reta imzasını taşıyan kampanyanın katılımcıları ayrıca Altunbilekler’den hediye çeki kazanma şansı elde ediyor.
Sonraki yazı:
İlgili Haberler
Ajanslardan ücretsiz fiyat teklifleri alın.