Altın Örümcek’ten Pixelplus Interactive’e 7 Ödül

Ajans Haberleri, Haberler 06 Haz 2016
Altın Örümcek’ten Pixelplus Interactive’e 7 Ödül

Dijital dünyada adını yenilikçi, kalıcı ve uzun vadeli projelerle duyuran Pixelplus Interactive, 14. Altın Örümcek Web Ödülleri’nden 3’ü birincilik, 2’si Halkın Favorisi toplam 7 ödülle döndü!

Yenilikçi, dinamik ve konusunda uzman ekibiyle, temsil ettiği markalara ait değerleri korumanın ve o markaya aidiyet duygusu hissetmenin önemine inanan Pixelplus Interactive, bu bakış açısını dijital pazarlama trendleriyle besleyerek, kullanıcı deneyimine odaklanan projelere imza atıyor.

Ajans, 16 yıllık tecrübe ile gelen uzmanlığının altını bu yıl 14.sü düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde yarışan, yenilenen garantimortgage.com, Türkiye’nin en iyi çalışan responsive web sitesi ntv.com.tr ve yenilenen Volkswagen Binek Araç web sitesi binekarac.vw.com.tr ile farklı kategorilerde 3’ü birincilik, 2’si Halkın Favorisi toplam 7 ödülle yeniden çiziyor.

Ödüller

Birincilik ödülleri:

  • GarantiMortgage – Birincilik Ödülü / Bankacılık ve Finans (www.garantimortgage.com)
  • NTV – Birincilik Ödülü / Haber (www.ntv.com.tr)
  • Volkswagen – Birincilik Ödülü / Otomotiv (binekarac.vw.com.tr)

İkincilik ödülleri:

  • GarantiMortgage –İkincilik Ödülü / Mobil Web (www.garantimortgage.com)
  • GarantiMortgage – İkincilik Ödülü / Kurumsal Site (www.garantimortgage.com)

Halkın Favorisi Ödülleri:

  • Volkswagen (binekarac.vw.com.tr)
  • GarantiMortgage (www.garantimortgage.com)

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen markalarının farklı ihtiyaçlarına farklı piksellerle yaratıcı çözümler üreten Pixelplus Interactive, Interactive Media Awards’un seçtiği dünyanın en iyi 10 ajansı listesine iki kez giren ve Deloitte Teknoloji Fast500 2012 EMEA listesinde yer almayı başaran tek Türk dijital ajans olarak çalışmalarına devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Linkedin, Premium Kullanıcılara İstatistikler Sunacak! Popüler Sosyal Paylaşım Uygulaması Snapchat, Twitter'ı Solladı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.